Jurbarko krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina!

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

2018 m. sausio 27 d. (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Jurbarke , vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis, tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir t. t. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

Jurbarke viktorina vyks Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, jos pradžia – 13 val. Dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau.

Visi klausimai bus susiję su Lietuva ir lietuviais. Atsakyti į klausimus dalyviai turės dvi valandas, iš viso viktorina truks apie tris su puse valandos. Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant ant lapo.

Geriausiai pasirodęs viktorinos dalyvis iš Jurbarko bus apdovanotas organizatorių prizu.

Viktoriną organizuoja portalas 15min. Klausimų kūrėjų komandą sudaro įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir pasižymėję asmenys.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti specialiame viktorinai skirtame interneto puslapyje www.15min.lt/nacionaline-viktorina arba parašant elektroninį laišką organizatoriams savo mieste adresu laura.molcankinaite@gmail.com . Registruojantis reikia nurodyti miestą, kuriame žaisite, vardą ir pavardę.

Organizatoriai kviečia Jurbarko gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir daugiau sužinoti apie Lietuvą!

Straipsnis  0 komentarų
Mūsų partneriai