Gyventojų dėmesiui: Jurbarke ženklinami atliekų konteineriai

Straipsnis  10 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Visi individualių namų gyventojai turi pasirūpinti, kad jų turimi mišrių ir žaliųjų atliekų konteineriai būtų suženklinti laiku. Konteineriai specialiomis elektromagnetinėmis žymėmis bei lipdukais su  identifikaciniu numeriu Jurbarko mieste ir rajone bus ženklinami iki kovo 30 d. Viskas, ką reikia padaryti gyventojams, tai  atliekų surinkimo dieną išstumti turimus konteinerius už savo teritorijos vartų.

Konteinerių ženklinimas yra būtina dvinarės rinkliavos, kuriai pritarė Jurbarko rajono savivaldybė, dalis.

Kaip vyks ženklinimas?

Konteinerius specialiais lipdukais ženklins bendrovė „Ecoservice Klaipėda“. Ši bendrovė laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą ir nuo balandžio 1 d. Jurbarko mieste ir rajone teiks mišrių ir žaliųjų atliekų surinkimo ir išvežimo paslaugą.

Atliekų konteinerių ženklinimas bus vykdomas tomis pačiomis dienomis kaip ir atliekų išvežimas, tačiau ne tuo pačiu metu, todėl konteinerius reikėtų palikti gatvėje visai dienai.

„Jei jūsų konteineriai dar nėra suženklinti, juos turite išstumti atliekų išvežimo dieną, nepaisant to, ar konteineriai yra pilni, ar tušti. Gyventojų prašome neskubėti įtraukti savo konteinerių į vidų, kai šie yra ištuštinti. Konteinerius reikėtų palikti gatvėje nuo 7 iki 18 val. ir mūsų darbuotojai pasirūpins jų suženklinimu“, – sako bendrovės „Ecoservice Klaipėda“ Jurbarko padalinio vadovas Saulius Vyšniauskas.

Paslaugą teiks patyrusi bendrovė

„Ecoservice Klaipėda“ – tai lyderiaujanti atliekų surinkimo ir tvarkymo įmonė Lietuvoje, kuri netrukus paslaugas tieks ir Jurbarko gyventojams.

„Teigiamus pasikeitimus pajus visi Jurbarko rajono gyventojai – tiek gyvenantys daugiabučiuose, tiek privačiuose namuose. Naudojame itin modernius atliekų surinkimo automobilius, kurie kelia mažiau triukšmo, todėl mūsų sunkiasvorių automobilių savo kieme beveik negirdėsite“, – teigia S. Vyšniauskas.

Atliekų surinkimui ir išvežimui bendrovė „Ecoservice Klaipėda“ naudoja transporto priemones, kurios atitinka Euro VI standartų reikalavimus. Kokybiškos ir naujos transporto priemonės veikia tyliai, su išmetamosiomis dujomis į orą patenka mažiau kenksmingų medžiagų.

Sąskaitas už atliekų išvežimą gyventojai ir toliau gaus iš Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro.

Straipsnis  10 komentarų
Mūsų partneriai