A. Dumčius: su rajono valdžia sutarta dėl naujų kamerų mieste

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas A. Dumčius susitikime su naujuoju Marija-mpolės VPK vadovu M. Baršiu ir rajono vadovybe aptarė opias miesto bėdas. „Aptarėme, ką galėtume padaryti bendromis jėgomis, kad mieste būtų saugiau“, – „Mūsų laikui“ sakė A. Dumčius. Pasak rajono policijos vado, buvo nuspręsta, kad galima plėsti filmavimo kamerų tinklą – planuojama įsigyti papildomai naujų bei efektyviau išnaudoti esamas – statyti jas į strategiškai svarbias vietas. Konkrečiai buvo sutarta, kad miestui reikia vaizdo kamerų, kuriomis būtų fiksuojami visi į Jurbarką įvažiuojantys bei išvažiuojantys automobiliai.

Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas iš naujojo Marijampolės vadovo tikisi dar glaudesnio, efektyvesnio bendradarbiavimo, kad įsiklausytų į problemas ir padėtų techninėmis priemonėmis siekti geresnių rezultatų.

A. Dumčius savo naująjį viršininką neblogai pažįsta. Teko kartu su juo bendrose operacijose dalyvauti. Tai nutiko tuo metu, kai A. Dumčius dirbo Jurbarko rajono policijos komisariato viršininko pavaduotoju, kuruojančiu kriminalinių nusikaltimų tyrimų sritį. M. Baršys tuo metu Tauragės rajono policijos komisariate dirbo organizuotų nusikaltimų tyrimų skyriaus viršininku.

Kas neramina A. Dumčių

Rajono policijos vadą neramina du klausimai, ypač opūs pastaruoju metu. Tai nuolatinės vagystės iš butų ir  automobilių. Anot A. Dumčiaus, tikėtina, kad butus apšvarina ne Jurbarko gyventojai, o pravažiuojantys asmenys, nes pastebi, kad panašaus pobūdžio nusikalstamos veikos atliekamos ir kituose miestuose. Pasak pašnekovo, matyti, kad tokioms vagystėms iš anksto pasiruošta, braižas profesionalus. Pasak A. Dumčiaus, vagystes analizuos ir bandys išsiaiškinti speciali tyrimų grupė, kurią sudaro rajono policijos pareigūnai kartu su Marijampolės apskrities kolegomis. Tikėtina, kad vagystės nuo automobilių taip pat nėra vietinių ilgapirščių darbas.

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: suzadetuviu ziedai
Mūsų partneriai