IP: 46.36.79.14 Pradėta: 2017.01.29 16:51
Socialiniai tinklai apnuogina 2
Susipažinkite Diana Arlauskaite, VGTU edukologijos magistrė, nusipelniusi Jurbarko vaikų sporto trenerė, buvusi kandidatė į savivaldybės tarybą.
Diana mano, kad kartais beržinė košė visai ne pro šalį.
Diana mano, kad nereikia tik glostyti, o kad beržinė košė gali būti neblogas vaistas prieš vaikų išdaigas.
Diana mano, kad liaudies medicinoje beržinė košė aktyvina vaikų smegenis.
Edukologijos magistrė viešai rašo, kad smurtas prieš vaiką AKTYVINA jo smegenis.
Jurbarko rajono savivaldybė - aš jus sveikinu!

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

ar ta Diana vis dar dirba su vaikais? IP: 81.7.94.225 Atsakyta: 2017.02.03 11:19
Būtų įdomu sužinot. Ir Jurbarko r. savivaldybės švietimo skyriaus aiškią poziciją norėtųsi išgirsti. Visi pritaria Dianos nuomonei???
idomiai IP: 88.119.249.147 Atsakyta: 2017.02.01 14:01
užkalnis parašė delfio straipsnyje -"Nereikėtų tokiu atveju nė Andriaus Tapino, gaudančio viešai nusišnekančias idiotes, kurios dar kažkokiu būdu tebeturi darbus ir pareigas. Niekam liežuvis neapsiverstų taip sakyti.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/a-uzkalnis-mane-ne-taip-suprato.d?id=73611582
komentatorius IP: 82.135.192.57 Atsakyta: 2017.02.01 11:59
Liūdna situacija. Su vaikais reikia bendrauti, būti ir dirbti kartu, rodyti asmeninį pavyzdį, o ne pataikauti. Pataikaujama visur: namuose, darželyje, mokykloje.
rimties IP: 86.100.92.130 Atsakyta: 2017.01.30 09:48
Pirma vaikus turi auginti susituokia, ne kalejimo kamsciai. Tos pacios mamos turi tureti moteriskumo mamos silumos. Pasmus mama karjeriste tevas useny, seneliai jau nukarso. Vaikas auga pats sau kaip gyvuliukas. Nera seimos, nebus ir geros visuomenes. O kad pedagogai ,viena mintis tik uzdarbis, sirdies neidejes nebus nieko doro. Tevai vaikai nuo mazumos turi rupintis ,dirbti vienas kita uzjausti. Visai netinka kompas ar telefonas. Turi visur buti pareigos jausmas ar is tevu ir is vaiku. Visuomene suka netuo keliu, pagarba cie neegzistuoje.
IP: 78.62.118.206 Atsakyta: 2017.01.29 18:57
O kai ant tavęs snarglį užmeta,ką,policija kviest...?Kai pamatau žaislų parduotuvėj raganėjantį vaiką,mėtantį prekes ant žemės,ir klykiantį iki nuprotejimo,o šalia mama-kuri ne auklėja,o dirba vaiko vergu,apart blyno per šikną,geriau nieko nesugalvoju....Blyno per minkštają,o ne smūgio į galvą....
Mūsų partneriai